Koncertowe Kolędowanie 06-01-2021 on-line

Serdecznie zapraszamy na Koncertowe Kolędowanie zamiast Orszaku Trzech Króli - wydarzenie w wersji on-line

6 stycznia godz. 17.00  link do udziału w premierze

 

 

 

To wyjątkowe wydarzenie bo:
- wyjątkowa okazja, 
- wyjątkowy zespół,
- wyjątkowy scenariusz,
- wyjątkowa atmosfera, 
…bo to wszystko dla NIEGO, by JEMU oddać chwałę! JEZUSOWI  CHRYSTUSOWI.

 

DYREKTOR MUZYCZNY i REŻYSER KONCERTU:

Anna Pieszka

ARANŻER KONCERTU:

Marcin Paradziński

 
SEKCJA  WOKALNA:

preview

Anna Pieszka - absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach, aktorka Teatru Muzycznego Castello, dyrektorka Szkoły Muzycznej PasjonArt w Gliwicach, studentka Centrum Szkolenia Muzyków i Liderów Uwielbienia.

preview

Olga Juraszus - wokalistka, lider uwielbienia, w latach 2013-2018 - odpowiedzialna za budowanie zespołów muzycznych w Fundacji Na Murach Miasta Gliwice, w latach 2013-2018 - zaangażowana w działania warsztatowe (wokalne i zespołowe) w grupach wspólnotowych Odnowy w Duchu Świętym w Kościele Katolickim, a od roku 2019 współtworzy platformę muzyczną z opracowanymi tutorialami pieśni uwielbienia - Bless Music.

preview

Joanna Paradzińska - wokalistka, liderka zespołów uwielbienia.

preview

Łukasz Wicher - ukończył katowicką Akademię Muzyczną na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej w klasie wokalu. Aktualnie bierze udział wielu projektach muzycznych obejmujących różnorodne gatunki muzyczne. Wokalista Kwartetu C.D.N., solista w koncercie gospel Wesoły Wędrownik. Prywatnie mąż i ojciec.

SEKCJA INSTRUMENTALNA:

preview

Marcin Paradziński - pianista, aranżer związany z muzyką chrześcijańską. Od lat współpracował z Domem Modlitwy w Gliwicach oraz z Fundacją Bless. 

preview

Jacek Dzwonowski - Multiinstrumentalista (skrzypce, altówka, gitary, gitara basowa, sitar, erhu, instrumenty klawiszowe), kompozytor, aranżer, realizator i producent nagrań. Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach (specjalność – skrzypce). Członek kwartetu smyczkowego Altra Volta, zespołów The Plodders i Zapłoty, a także – od zarania działalności zespołu – artysta współpracujący z Teatrem A.J Jako muzyk towarzyszący współpracuje ze Stanisławem Soyką i Joanną Kondrat (laureatka 49. KFPPP w Opolu, 2012). W roli muzyka sesyjnego można go usłyszeć na ponad 20 płytach.

preview

Patryk Zakrzewski – multi perkusjonalista, muzyk sesyjny, absolwent AM w Katowicach na wydziałach klasycznym i jazzowym. Współpracował z wieloma artystami polskiej oraz zagranicznej sceny muzycznej, m. in. z Andrzejem Piasecznym, Nataszą Urbańską, Adamem Sztabą, Marcinem Urbanem, Pawłem Tomaszewskim.  Akompaniował w programach Idol, Taniec z gwiazdami oraz KFPP w Opolu.

preview

Paweł Kaliciński - gitarzysta, absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Czynnie koncertujący. Jego gitary można usłyszeć na wielu płytach.

preview

Wojciech Pieszka - gitarzysta basowy i kontrabasista, pedagog. Absolwent cieszyńskiej filii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (wyższe studia magisterskie, kierunek Wychowanie Muzyczne) oraz Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (studia podyplomowe w zakresie wiedzy o kulturze). 

 

REALIZATOR DŹWIĘKU, ASYSTENT REŻYSERA KONCERTU:

Bartłomiej Sakwerda z zespołem

ŚWIATŁO I KAMERY, REALIZATOR NAGRANIA VIDEO:

Michał Nosol z zespołem

 

DATA PREMIERY ON-LINE:

6 stycznia godz. 17.00  link do udziału w premierze


Nagrania dokonano w Centrum Edukacyjnym im. św. Jana Pawła II w Gliwicach.


Bardzo prosimy o wsparcie finansowe Koncertowego Kolędowania oraz kolejnych wydarzeń organizowanych przez Inicjatywę MISSIO.